Aktualności

Powstanie nowa gra mobilna na podstawie znanego serialowego uniwersum. Rozgrywka ma odbywać się w świecie rzeczywistym.

Stacja AMC postanawiła skoczyć na głęboką wodę i ogłosiła powstanie nowej gry mobilnej o zombiakach pod tytułem „The Walking Dead: Our World”. Aplikacja inspirowana jest znanym wielu serialem, stworzonym na podstawie komiksów Roberta Kirkmana. Gra postawi fanów w samym centrum postapokaliptycznego świata, pełnego nieumarłych. 

Tytuł ma działać na podobnych zasadach jak „PokemonGO”, ukazując okolicę w formie mapy i wypełniając ją zombiakami oraz misjami do wykonania. Możliwe będzie także ratowanie ocalałych, walka oraz odkrywanie ukrytych skrzynek.

 „The Walking Dead: Our World”​

Dostępna będzie umożliwiająca współpracę opcja multiplayera, a także cotygodniowe wyzwania. Dodatkowo w aplikacji pojawią się znane postacie z serialu AMC –  Rick, Daryl oraz Michonne – którzy będą służyć graczowi pomocą.

„The Walking Dead: Our World” pozwoli fanom bawić się w każdym miejscu –  na ulicy, w parku czy na kanapie.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun:

Gra zostanie wypuszczona w czwartek, 12 lipca na IOS i Androida, ale już dzisiaj możecie się zapisać w oczekiwaniu na możliwość pobrania.

Źródło: comicbookmovie.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …