Aktualności

Stacja AMC przygotowała niemałą niespodziankę dla fanów „The Walking Dead” oraz spin-offu, „Fear the Walking Dead” – kolejny crossover.

Kilka tygodni temu aktor Austin Amelio, wcielający się w postać Dwighta, podczas jednego z konwentów wypowiedział się bardzo enigmatycznie na temat swojej postaci. Amelio stwierdził, że były Zbawca wciąż żyje, nawet po kilkuletnim przeskoku czasowym w serialu. Fani odebrali tę wypowiedź jako zwykłą ciekawostkę, niesugerującą niczego istotnego. Okazuje się, że było wręcz przeciwnie.

Austin Amelio, The Walking Dead, Dwight, crossover, AMC, Fear the Walking Dead
Austin Amelio jako Dwight w kadrze z serialu „The Walking Dead”
 

W finałowym odcinku ósmego sezonu „The Walking Dead” Daryl, grany przez Normana Reedusa, darował życie Dwightowi pomimo konfliktu między nimi. Daryl zaznaczył jednak, że Dwight ma nigdy więcej nie wracać. Najwyraźniej mężczyzna wziął to sobie głęboko do serca, bo jego bohater zawędrował aż do Teksasu, gdzie dzieje się akcja „Fear the Walking Dead”. Na swojej drodze trafi na Morgana, który na pewno nie ucieszy się z tego spotkania, obaj brali przecież udział w wojnie pomiędzy grupą Ricka a Zbawcami. Szczegóły tego wydarzenia wciąż nie są znane, ale fani tych dwóch seriali o zombie już się cieszą – Dwight był jedną z najbardziej lubianych postaci ostatnich sezonów, a jego backstory wciąż ma wiele do zaoferowania.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …


Fear the Walking Dead

Spin-off serialu Żywe Trupy (The Walking Dead), który przedstawia początek apokalipsy zombie na zachodnim wybrzeżu USA. Fabuła obejmuje okres, kiedy Atlanta upadała, …