Aktualności

Stacja Bravo podała bardzo ciekawą informację na temat fabuły „Dirty John”, zahaczając przy okazji o „The Walking Dead”.

„Dirty John” jest oparty na popularnych podcastach, które opowiadały o przystojnym mężczyźnie, świadomym swojego działania na płeć przeciwną. Postanawia on wykorzystać to do swoich niecnych celów. Wciąga kobiety w romanse, nie stroniąc od kłamstw. Jedną z jego ofiar zostanie Debra Newell, samotna matka i odnosząca sukcesy dekoratorka wnętrz. Wraz ze swoją córką namiętnie ogląda serial „The Walking Dead”, co okaże się dla ich bezpieczeństwa wręcz zbawienne.

Dirty John, The Walking Dead, AMC, Bravo, sezon 1
Kadr z serialu „The Walking Dead”
 

AMC oraz Bravo miały niegdyś tego samego właściciela, jednak od 2002 roku druga z nich została sprzedana NBC. Z tego powodu w „Dirty John” nie może paść nazwa „The Walking Dead”. Zapytana o ten dziwny przypadek showrunnerka serialu, Alexandra Cunningham, stwierdziła, że nie widzi problemu w pokazywaniu zombie w innych serialach, ich obecność w popkulturze jest mocno zakorzeniona, ale nie będą używać nazwy serialu produkowanego przez stację AMC.

W rolach głównych zobaczymy Erica Banę („The Forgiven”) i Connie Britton („SMILF”). Na dalszych planach towarzyszyć im będą: Julia Garner („Waco”), Juno Temple („Electric Dreams”), Jean Smart („Legion”), Kevin Zegers („Fear the Walking Dead”), Keiko Agena („The First”), John Karna („Valley of the Boom”), Sprague Grayden  („The Following”) oraz Cliff Chamberlain  („Altered Carbon”). Producentem serialu został Jeffrey Reiner („The Affair”), odpowiedzialny za wyreżyserowanie pierwszych czterech odcinków, grająca w serialu Connie Britton oraz Alexandra Cunningham („Chance”), która stworzy scenariusz.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …


Aktualności