Aktualności

Do adaptacji komiksów z serii „The Umbrella Academy” dołączyła kolejna czwórka aktorów. Tym samym obsadzono już wszystkie kluczowe dla fabuły postacie netflixowego serialu. Premiera planowana jest jeszcze na ten rok.

„The Umbrella Academy” to seria komiksów, za które odpowiadają Gerard Way (założyciel i wokalista nieistniejącego już zespołu muzycznego „My Chemical Romance”) i Gabriel Bá. Historia dotyczy dysfunkcyjnej rodziny superbohaterów, zmuszonych do współpracy w celu odkrycia zagadki kryjącej się za śmiercią ich przybranego ojca oraz zapobiegnięcia apokalipsie. Netflix zamówił 10-odcinkowy serial bazujący na komiksach.

Do stałej obsady dołączyła właśnie trójka aktorów: Cameron Britton, Colm Feore i Adam Fodley. Oprócz nich w serialu wystąpią: Ellen Page („Juno”), Tom Hopper („Merlin”, „Black Sails”), Emmy Raver-Lampman (musical „Hamilton”), David Castañeda („End of Watch”), Robert Sheehan („Misfits”, „Genius”), Aidan Gallagher („Nicky, Ricky, Dicky & Dawn”).

Cameron Britton („Stitchers”, „Mindhunter”) wcieli się w Hazel – znanego ze swego okrucieństwa, podróżującego w czasie zabójcę. Jego partnerką w zbrodni jest Cha Cha, którą zagra Mary J. Blige.

The Umbrella Academy, Netflix, Cameron Britton

Colm Feore („The Borgias”, „House of Cards”) będzie Sir Reginaldem Hargreevesem, uznanym na świecie miliarderem i wynalazcą. To przybrany ojciec siódemki uzdolnionych dzieciaków, którą pozbawił normalnego dzieciństwa na rzecz stworzenia drużyny niezwykłych superbohaterów.

The Umbrella Academy, Netflix, Colm Feore

Adam Godley („Breaking Bad”, „Powers”) z wykorzystaniem technologii motion capture zagra Pogo – genetycznie ulepszonego, gadającego szympansa. Jest on zaufanym kompanem miliardera, niezwykle mądrym. Po śmierci swego pana będzie starał się zadbać o to, by jego wychowankowie trzymali się razem.

The Umbrella Academy, Netflix, Adam Godley

Oprócz nich w roli powracającej wystąpi Ashley Madekwe („Revenge”, „Salem”), jako Detective Patch, wspinająca się szybko w szeregach policji pani detektyw. Skupiona na radzeniu sobie z przestępczością, przez niektórych bywa nazywana arogancką. Działa wedle pewnych zasad, ale to nie oznacza, że jest miękka w stosunku do przestępców. Nie jest fanką samozwańczych bohaterów, przez co ma konflikt z którymś z rodzeństwa.

Dokładna data premiery serialu nie jest jeszcze znana, ale ma nastąpić w 2018 roku.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Umbrella Academy

Dysfunkcyjna rodzina superbohaterów wspólnie próbuje rozwiązać tajemnicę śmierci ojca i zapobiec apokalipsie


Aktualności