Aktualności

Produkcja drugiego sezonu „The Umbrella Academy” ruszyła pełną parą.

„The Umbrella Academy” bazuje na serii komiksów autorstwa Gerarda Waya (założyciela i wokalisty nieistniejącego już zespołu muzycznego „My Chemical Romance”), zilustrowanych przez Gabriela Bá. Historia opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie superbohaterów – ekscentryczny miliarder Reginald Hargrevees adoptował siódemkę dzieci, które przyszły na świat w nietypowych okolicznościach. Pod jego okiem były szkolone do celów ratowania świata, jako grupa znana pod nazwą Umbrella Academy. Po latach szóstka ocalałych ponownie zmuszona jest do współpracy w celu odkrycia zagadki kryjącej się za śmiercią ich przybranego ojca oraz zapobiegnięcia apokalipsie.

Showrunner serialu, Steve Blackman („Fargo”) opublikował zdjęcie prezentujące pierwszy klaps zapowiadający kręcenie drugiego sezonu.

the umbrella academy, netflix, sezon 2

W podobny sposób wiadomością o rozpoczęciu zdjęć podzieliła się sama obsada serialu – Emmy Raver-Lampman (Allison), David Castañeda (Diego), Tom Hopper (Luther), Robert Sheehan (Klaus), Ellen Page (Vanya), Aidan Gallagher (Numer Pięć) oraz Justin H. Min (Ben) nagrali wideo ze scenariuszem. Pierwszy sezon produkcji zakończył się cliffhangerem, przenosząc bohaterów w czasie, tuż przed samym zniszczeniem Ziemi. Choć dokładna fabuła drugiej serii pozostaje jeszcze zagadką, wiadomo, że powrócą w niej wszyscy odtwórcy rodzeństwa Hargreevesów.

Źródło: Twitter / Instagram

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Umbrella Academy

Serial bazujący na serii komiksów autorstwa Gerarda Waya i zilustrowanych przez Gabriela Bá. Historia opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie superbohaterów, zmuszonych …


Recenzje


Aktualności


Artykuły