Aktualności

Od jakiegoś czasu krążyły informacje o tym, że „The Umbrella Academy” dostało drugi sezon. Jednakże do dzisiaj platforma Netflix nie wypowiadała się na ten temat. Już wszystko wiadomo.

Mamy wiadomość na którą wyczekiwało sporo fanów. Możemy oficjalnie ogłosić, że „The Umbrella Academy” powróci z drugim sezonem! W kolejnej odsłonie ponownie wystąpią: Ellen Page (Vanya), Tom Hopper (Luther), David Castañeda (Diego), Emmy Raver-Lampman (Allison), Robert Sheehan (Klaus), Aidan Gallagher (Numer Pięć) i Justin Min (Ben). Będzie na nas czekało 10 odcinków. Produkcja serialu zacznie się już latem.

the umbrella academy, netflix, 2 sezon, vanya, luther, diego, allison, klaus, number five, ben, tom hopper, ellen page, davida castanede, emma raver-lampm, robert sheehan, aidan gallagher, justin min
Plakaty promujące serial

Serial bazuje na serii komiksów autorstwa Gerarda Waya i zilustrowanych przez Gabriela Bá. Historia opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie superbohaterów, zmuszonych do współpracy w celu odkrycia zagadki kryjącej się za śmiercią ich przybranego ojca oraz zapobiegnięcia apokalipsie.

„The Umbrella Academy” jest dostępne na platformie Netflix.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Umbrella Academy

Serial bazujący na serii komiksów autorstwa Gerarda Waya i zilustrowanych przez Gabriela Bá. Historia opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie superbohaterów, zmuszonych …


Recenzje