Aktualności

Niestety przyszło nam pożegnać się z tytułowym bohaterem oraz jego przyjacielem Arthurem. „The Tick” nie powróci z kolejnym sezonem.

„The Tick” to serial bazujący na komiksach autorstwa Bena Edlunda (który pełni rolę showrunnera produkcji) pod tym samym tytułem i opowiadający o prawie niezniszczalnym superbohaterze, przebranym za niebieskiego kleszcza. Jego pomocnikiem w walce ze złem zostaje Arthur Everest – spokojny księgowy, który zmaga się z traumatycznym przeżyciem z przeszłości.

Jak ogłosił sam Ben Edlund, produkcja została skasowana po drugim sezonie. Twórca zapowiedział jednak, że planuje szukać dla produkcji nowego domu:

Jest mi bardzo przykro, że Amazon nie przedłużył „The Tick”. Nie wstydzę się powiedzieć, że uwielbiam tę produkcję, obsadę, historię i jej przesłanie. Przeznaczenie wymaga, bym wraz z moimi kompanami szukał nowego domu dla tego serialu.

the tick, amazon, sezon 2, kasacja
Kadr z serialu

Dwa sezony produkcji dostępne są na platformie Amazon Prime Video.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Tick

Superbohater w kostiumie niebieskiego kleszcza przybywa do miasteczka, aby pomóc w walce z przestępczością. Zaprzyjaźnia się z nerwowym, lecz bardzo dobrze wychowanym …


Aktualności