Aktualności

Platforma Amazon jest zadowolona ze swojej superbohaterskiej historii przedstawionej w „The Tick”. Mimo że widzów czeka jeszcze druga część pierwszego sezonu, która zadebiutuje w lutym, to już teraz wiadomo, że to nie będzie koniec serialu.

Serial „The Tick” bazuje na komiksach autorstwa Bena Edlunda (który pełni rolę showrunnera produkcji) pod tym samym tytułem i opowiada o prawie niezniszczalnym superbohaterze, przebranym za niebieskiego kleszcza. Jego pomocnikiem w walce ze złem zostaje Arthur Everest – spokojny księgowy, który zmaga się z traumatycznym przeżyciem z przeszłości.

Drugi sezon składać się będzie z 10-ciu półgodzinnych odcinków. Produkcja rozpocznie się w tym roku, a premiera zapowiedziana jest na 2019 rok. Twórca serialu, Ben Edlund, wypowiedział się na temat przedłużenia serii:

Nie możemy się doczekać, by dać fanom więcej uniwersum Ticka. Bardzo się cieszę, że Amazon chce kontynuować tę niezwykle owocną współpracę z tak niesamowitą obsadą. Możemy rozszerzyć opowieść we wszystkich kierunkach.

The Tick, sezon 2, Amazon, Arthur Everest
Kadr z serialu „The Tick”

Pierwsza część sezonu zbierała pozytywne opinie, m.in. 93% „świeżości” według portalu Rotten Tomatoes z oceną 7,33/10. Obsadę stanowią: Peter Serafinowicz („Running Wilde”), Griffin Newman („Political Animals”), Jackie Earle Haley („Preacher”), Scott Speiser, Valorie Curry („The Following”), Yara Martinez („Jane the Virgin”), Brendan Hines („Scandal”).

Nowe odcinki pierwszego sezonu już 23 lutego w serwisie Amazon Prime Video.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Tick

Superbohater w kostiumie niebieskiego kleszcza przybywa do miasteczka, aby pomóc w walce z przestępczością. Zaprzyjaźnia się z nerwowym, lecz bardzo dobrze wychowanym …


Aktualności