Aktualności

Stacja AMC udostępni cały pierwszy sezon „The Terror” już w dniu premiery, ale tylko użytkownikom usługi premium.

Rok 1845. Królewska Marynarka Wojenna wyrusza w morską podróż, której celem jest odnalezienie Przejścia Północno-Zachodniego. Przed nimi wiele problemów, przez co bezpieczny powrót do domu nie jest już tak pewny, jak przypuszczali. Na swojej drodze spotykają przeszkody nie tylko w postaci niesprzyjających warunków pogodowych, ale także sił nadprzyrodzonych. Śmierć szybko zajrzy w oczy wszystkim członkom wyprawy, wystawiając na próbę ich człowieczeństwo.

The Terror, AMC, premiera, serial

Kadr z „The Terror”

 

Premiera serialu wyprodukowanego przez stację AMC przewidziana jest na 26 marca. Użytkownicy usługi premium AMC Premiere już wówczas będą mieli możliwość obejrzenia całego sezonu. Nie jest to nowa strategia stacji; podobna została zastosowana w przypadku serialu „МcMafia”. Usługa wcześniejszego dostępu jest przeznaczona dla użytkowników posiadających pakiet Comcast Xfinity. Dyrektor do spraw innowacji AMC, Mac McKean, opisuje funkcję premium w następujący sposób:

Zapewniając dostęp do całych sezonów seriali takich jak „МcMafia” czy „The Terror”,  kontynuujemy rozwijanie AMC Premium, aby była jeszcze bardziej wartościowa dla fanów programów tworzonych przez AMC.

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

McMafia

Syn powiązanych z mafią Rosjan, Alex Godman, stara się odciąć od świata przestępczego i wieść spokojne, uczciwe życie. Ostatecznie musi jednak zmierzyć się z meksykańskimi …


The Terror

Rok 1845, Marynarka Wojenna wyrusza w morską podróż, której celem jest odnalezienie przejścia Północno-Zachodniego. Załoga napotyka na swojej drodze wiele problemów, …