Aktualności

Stephen King nie może narzekać na brak pieniędzy. Jego książki są bardzo chętnie przekładane na duży i mały ekran. Teraz wiemy, kto wcieli się w główną rolę w kolejnej wersji „The Stand”.

Z tajnego ośrodka badań nad bronią biologiczną wydostaje się zmutowany wirus grypy. W krótkim czasie niesie zagładę niemal całej ludzkości. Nieliczni, którzy ocaleli, mają osobliwe sny, zwiastujące pojawienie się w postapokaliptycznym świecie wysłanników sił Dobra (w postaci sędziwej matki Abigail) i Zła (w postaci demonicznego Randalla Flagga). Oto nadeszła godzina próby. Kto stanie po stronie Dobra, a kto po stronie Zła? Kto zwycięży w tym przerażającym starciu? I czy w tym nowym, okrutnym świecie uda się ludziom zachować ich człowieczeństwo?

Stephen King ujawnił nowych członków obsady adaptacji „The Stand”. Wiemy, że pojawią się w nim: Jovana Adepo („The Leftovers”) jako Larry Underwood, Owen Teague („Bloodline”) jako Harold Lauder, Brad William Henke („Orange is the New Black”) jako Tom Cullen oraz Daniel Sunjata („Rescue Me”) jako Cobb. Ogłoszono również, że w rolę Randalla Flagga wcieli się.. Alexander Skarsgard („Big Little Lies”). Z taką obsadą warto czekać na premierę!

the stand, stephen king, alexander skarsgard, randall flagg, bastion, cbs
Alexander Skarsgard w „Big Little Lies”

Serial będzie składal się z dziesięciu odcinków. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: collider.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.