Aktualności

Stacja USA Network poinformowała, że serial „The Sinner” powróci z drugim sezonem latem 2018 roku. Możemy już zobaczyć pierwszy teaser.

Produkcja opowiadała o Corze Tannetti (Jessica Biel), która brutalnie morduje mężczyznę, chociaż… sama nie wie dlaczego. Kobieta przyznała się do zbrodni, mimo że nie potrafiła wyjaśnić motywacji swojego czynu. Detektyw Harry Ambrose (Bill Pullman) podjął się śledztwa w tej tajemniczej i niepokojącej sprawie.

W drugim sezonie Ambrose powraca do swojego rodzinnego miasta. Tym razem zbrodnię popełnił zaledwie 11-letni chłopiec, który również nie ma pojęcia, dlaczego kogoś zamordował. Detektyw nie odkrywa w jego zachowaniu niczego niezwykłego, co mogłoby wskazywać, dlaczego zabił; tymczasem śledztwo prowadzi Ambrose’a do ukrytej, mrocznej strony miasta. 

Krótki teaser z pewnością podsyca apetyty osób wyczekujących na kolejną odsłonę „The Sinner”.

Chris McCumber – prezes Entertainment Networks – wypowiedział się na temat serialu:

„The Sinner” był ogromnym sukcesem sieci USA Network. W 2. sezonie podążamy za detektywem Ambrose’em, który ponownie zada sobie pytanie „dlaczego to zrobił”.

Drugi sezon będzie liczył osiem odcinków. Producentami wykonawczyni po raz kolejny zostali: Derek Simonds, Jessica Biel, Michelle Purple oraz Charlie Gogolak.

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Sinner

Podczas wieczornego spaceru po plaży, szczęśliwa, młoda matka i żona o imieniu Cora, niespodziewanie zabija młodego meżczyznę. Podczas śledztwa zdeterminowany detektyw …


Aktualności