Aktualności

Serial „The Sinner”, emitowany przez stację USA Network (w Polsce na Canal+) doczeka się kontynuacji. Twórcy podali także kilka szczegółów dotyczących fabuły.

Serial opowiada o losach młodej kobiety, która dopuściła się straszliwej zbrodni, nie wiedząc tak naprawdę dlaczego. Jej sprawą zajmuje się ambitny śledczy, który postanawia za wszelką cenę odkryć motywy kierujące kobietą. W tym celu musi zgłębić jej przeszłość w nadziei na odszukanie jakichkolwiek wskazówek.

The Sinner, sezon 2, przedłużenie, Jessica Biel

Kadr z serialu „The Sinner”

„The Sinner” zbiera bardzo wysokie oceny wśród krytyków i widzów, dlatego decyzja o powstaniu kolejnego sezonu nikogo nie powinna dziwić. Gwiazdorska obsada, czyli: Jessica Biel („7th Heaven”), Christopher Abbott („Girls”) oraz Bill Pullman („Torchwood”) sprawiła, że „The Sinner” zyskało oddane grono fanów.

W drugim sezonie główny bohater, detektyw Harry Ambrose, zostaje wezwany w swoje rodzinne strony. W okolicach Nowego Jorku dokonano brutalnego podwójnego morderstwa. Ambrose z przerażeniem dowiaduje się, że odpowiedzialny za to jest zaledwie 11-nastoletni chłopiec. Podobnie jak główna bohaterka pierwszego sezonu, oskarżony nie ma bladego pojęcia, czemu dopuścił się takiego czynu. Detektyw szybko straci trop, nie znajdując niczego podejrzanego w życiu chłopca. Natrafi jednak na głęboko ukryte, mroczne sekrety swojego miasta.

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Sinner

Podczas wieczornego spaceru po plaży, szczęśliwa, młoda matka i żona o imieniu Cora, niespodziewanie zabija młodego meżczyznę. Podczas śledztwa zdeterminowany detektyw …