Aktualności

Serial fantasy „The Shannara Chronicles” został oficjalnie anulowany przez stację Spike. Przyszłość produkcji stoi pod dużym znakiem zapytania.

„The Shannara Chronicles” to serial o wyjątkowo burzliwej przeszłości. Każdy z dotychczasowych sezonów pokazywany był na innej stacji. Początkowo produkcją zajmowało się MTV, jednak drugim sezon przejęła stacja Spike, która zrezygnowała jednak z dalszych prac nad serialem. Dyrektor stacji Spike, w dwóch krótkich zdaniach podsumował decyzję o kasacji:

Oficjalnie przestaliśmy pracować nad ciągiem dalszym. Może twórcy pójdą gdzieś indziej. Nie widzimy przyszłości serialu u nas.

Słowa te mogą dziwić, ponieważ według oficjalnych informacji serial zdobył aż 100% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes wśród krytyków i aż 93% wśród widzów.

Główni bohaterowie serialu; od lewej: Wil (Austin Butler), Amberle (Poppy Drayton), Eretria (Ivana Baquero)

Twórcy aktywnie zaangażowali się w poszukiwania chętnych do zakupienia praw do emisji, jednak na chwilę obecną jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek spekulacje dotyczące ewentualnej przyszłości „The Shannara Chronicles”. Nie można jednak nie wspomnieć o tym, że w USA serial jest wyświetlany na Netflixie. Możliwe, że światowy gigant streamingowy skusi się na wykupienie praw do produkcji kolejnych sezonów.

Żródło: spoilertv.com/deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Shannara Chronicles

Gdy świat elfów staje w obliczu zagrożenia, potrzebna jest odważna osoba, która podoła misji uratowania go przed złymi demonami. Tego wyzwania podejmuje się elficka …


Aktualności