Aktualności

Już w marcu będziemy mieli okazję zobaczyć kolejny sezon serialu opowiadającego historię fikcyjnej rodziny królewskiej, czyli „The Royals”. Z tej okazji telewizja E! wypuściła nowy zwiastun.

Najnowsza zapowiedź skupia się aktualnym królu Wielkiej Brytanii – Robercie. Od razu można zauważyć, że wszyscy żyją w strachu przed swoim władcą. Czyżby narodził się nowy tyran, a reszta rodziny chciałaby się go pozbyć? Na to wygląda.

Fanom Eleanor i Jaspera na pewno nie umknęła także krótka migawka dotycząca ich ulubionych bohaterów –chyba szykuje się powrót najbardziej uwielbianego shipu w całej produkcji. A może to tylko zmyłka? 

Historia skupia się na fikcyjnej rodzinie królewskiej, która, mimo dość sztywnej etykiety, wcale nie stanowi godnego wzoru do naśladowania. Fabuła koncentruje się na intrygach i tajemnicach skrywanych przez przedstawicieli brytyjskiej monarchii. 

„The Royals” wraca na ekrany już 11 marca

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Royals

Tradycja i obowiązki są najważniejszymi elementami życia każdej królewskiej rodziny. By sprostać oczekiwaniom poddanych, potrzeba ogromnego samozaparcia oraz poświęcenia. …