Aktualności

Seriale medyczne cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego, że dwa z nich dostały zamówienie na pełną liczbę odcinków.

Akcja nowego serialu „New Amsterdam” rozgrywa się w amerykańskim szpitalu, inspirowanym szpitalem Bellevue. Fabuła koncentruje się na dyrektorze placówki i jego zmaganiach z zawodowymi obowiązkami. Natomiast „The Resident”, z emitowanym już drugim sezonem, skupia się na szpitalu Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie. Staż zaczyna Devon Pravesh, który trafia pod skrzydła niesamowitego rezydenta trzeciego roku, dr Conrada Hawkinsa. Obydwa seriale dostały zamówienie na pełne sezony – łączna liczba odcinków wynosić będzie 22.

new amsterdam, the resident
Kadr z „New Amsterdam”

W Polsce serial „The Resident” jest dostępny na kanale Fox. „New Amsterdam” na chwilę obecną nie jest umieszczone w żadnym serwisie.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

New Amsterdam

Akcja rozgrywa się w amerykańskim szpitalu, inspirowanym szpitalem Bellevue. Fabuła koncentruje się na dyrektorze placówki i jego zmaganiach z zawodowymi obowiązkami.


The Resident

Szpital Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie. Devon Pravesh to młody lekarz, który rozpoczyna pracę jako stażysta i trafia pod skrzydła niesamowitego rezydenta …