Aktualności

Netflix zaprezentował kolejny trailer duńskiego serialu „The Rain”, z którego możemy dowiedzieć się nieco więcej na temat fabuły.

Netflix lubi pierwsze produkcje z danego kraju wsadzić do worka z napisem sci-fi i nie inaczej jest w przypadku „The Rain”. Serial jest postapokaliptyczną wizją przyszłości, w której świat został wyniszczony przez wirusa przenoszącego się wraz z deszczem. Rodzinie składającej się z ojca i dwójki dzieci udaje się odszukać schronienie w bunkrze, jednak niedługo po tym ojciec opuszcza schron. Mija kilka lat i brat wraz z siostrą postanawiają również wyjść na zewnątrz. Spotykają małą grupę składającą się z tych nielicznych szczęśliwców, którzy jakimś sposobem przetrwali. Celem ich podróży jest odszukanie kogokolwiek żywego, jednak zadanie to utrudniają wciąż wiszące nad ich głowami złowrogie chmury, które w każdej chwili mogą sprowadzić na nich deszcz.

Drugi trailer rzuca nieco więcej światła na to, kim są główni bohaterowie, oraz jak wyglądał sam początek epidemii, która doprowadziła do upadku naszej cywilizacji. Możemy również przyjrzeć się bliżej relacjom, jakie będą towarzyszyć grupie ocalonych, a nie będą one proste zważywszy na fakt, że większość z nich to młodzi ludzie, nie w pełni jeszcze świadomi swoich emocji. Serial będzie miał swoją premierę 4 maja na platformie Netflix.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Rain

Sześć lat po tym, jak bezwzględny wirus spustoszył Skandynawię brat i siostra dołączają do grupy młodych ocalałych w poszukiwaniu bezpieczeństwa — i odpowiedzi.


Aktualności