Aktualności

Duński serial „The Rain”, produkowany przez Netflix, otrzymał zamówienie na kontynuację.

Pierwszy sezon duńskiej produkcji oryginalnej Netflixa miał ogromną kampanię reklamową, do czego platforma streamingowa zaczęła nas już przyzwyczaić. Oczekiwania fanów były zatem bardzo duże, jednak efekt finalny okazał się inny od tego, co wszystkim obiecano. Opowieść o apokalipsie pod postacią deszczu niosącego śmierć wielu widzów zawiodła, okazując się produkcją bardziej skierowaną do młodzieży niż dorosłych odbiorców. Serial zyskał zatem wielu fanów w tej pierwszej grupie.

The Rain, Netflix, sezon 2, zamówienia, Deszcz, serial, duński serial, duńskie seriale, skandynawskie seriale

Kadr z serialu „The Rain”

 

„The Rain” powróci z drugim sezonem już w przyszłym roku. Netflix nie podał informacji na temat oglądalności dotychczasowych odcinków, ale ponieważ zamówiono kolejne, możemy się domyślać, że wyniki okazały się całkiem zadowalające. Widać również, że twórcy serialu od samego początku przewidywali powstanie kontynuacji – świadczy o tym zakończenie pierwszego sezonu. Czy druga seria okaże się lepsza? Tego dowiemy się w 2019 roku.

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Rain

Sześć lat po tym, jak bezwzględny wirus spustoszył Skandynawię brat i siostra dołączają do grupy młodych ocalałych w poszukiwaniu bezpieczeństwa — i odpowiedzi.


Recenzje