Aktualności

USA Network wypuściła zwiastun swojego najnowszego serialu, „The Purge”. Krwawe morderstwa już wkrótce zawitają na nasze ekrany.

Serial „The Purge” zawita do USA już tej jesieni.

USA Network ogłosiło, że premiera będzie miała miejsce 4. września. Zarówno premiera, jak i 10-odcinkowy sezon będzie nadawana jednocześnie w telewizji i na siostrzanej sieci Syfy.

Serial bazuje na filmach wytwórni Blumhouse Productions, a ich scenariusze zostały napisane przez tego samego człowieka – Jamesa De Monaco.

Serial „The Purge” opowiada o dwunastu godzinach, w czasie których wszystkie przestępstwa, w tym także morderstwo, są legalne. Serial osadzony jest w odmienionej Ameryce, rządzonej przez totalitarną partię polityczną. Serial podąża za kilkoma pozornie niezwiązanymi postaciami żyjącymi w małym mieście. Kiedy zegar wybija godzinę, każdy bohater zmuszony jest do rozliczenia się ze swoją przeszłością. Wszyscy próbują odkryć, jak daleko potrafią się posunąć, aby przetrwać tę noc.

the purge, usa network, the purge tv series
Kadr z serialu

W obsadzie znalazły się Lili Simmons („Banshee”), Amanda Warren („The Lefttovers”), Colin Woodell („The Originals”), Hannah Anderson („Jigsaw”), Lee Tergesen („Oz”), Gabriel Chavarria („East Los High”) i Jessica Garza („Six”), natomiast Billy Baldwin („MacGyver”) jest jednym z powracających aktorów.

Źródło: tvline.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności