Aktualności

Jon Bernthal, odtwórca roli głównego bohatera w serialu „The Punisher”, ocenia drugi sezon serii i wypowiada się na temat końca jego emisji.

Drugi sezon „The Punisher” rozpoczyna się w przydrożnym barze, w którym Castle staje w obronie atakowanej przez grupę złoczyńców nastolatki (Giorgia Whigham). Odtwórca głównej roli mówi o swojej postaci w ten sposób:

[Punisher] decyduje się chronić tę młodą kobietę i razem wyruszają w dalszą drogę, ale nie jest to nic osobistego. Dokonuje szybkiej oceny, co prowadzi do kolejnych wydarzeń. Myślę, że w końcu dojrzał do tego, by zadać sobe pytanie: "Co robisz, gdy misja się kończy?". Sądzę, że dochodzi do wniosku, że to jest właśnie jego cel – bycie mścicielem, gościem z komiksów, facetem z czaszką na piersi, zabijającym tych, którzy na to zasługują. Wydaje mi się, że zobaczył w tej dziewczynie swoją córkę. Mimo poczucia wstrętu jaki ma do siebie i przemocy, jaka mu towarzyszy w życiu, dochodzi do wniosku, że to właśnie tę dziewczynę musi chronić i zapewnić jej bezpieczeństwo.

Jon Bernthal, netflix, the punisher, sezon 2
Jon Bernthal jako Punisher

Dodaje jednocześnie, że był to niesamowity sezon. Jon Bernthal i Eric Linden (kaskader głównego bohatera) stworzyli niesamowite show.

Jestem bardzo podekscytowany. Myślę, że naprawdę daliśmy czadu i w tym roku poszliśmy na całość. Złamałem rękę, zerwałem więzadła, zwichnąłem rękę, straciłem przytomność. To był sezon pełny nowych wyzwań. Sądzę jednak, że udało nam się to udźwignąć i ludzie będą z tego zadowoleni.


Nie wiemy jeszcze czy tak ciekawie zapowiadający się drugi sezon „The Punisher” podzieli losy innych ekranizacji Marvela. Być może będzie on ostatnim, jaki zobaczymy na platformie, ale prawdopodobną decyzję o zakończeniu Jon Bernthal przyjmie z pokorą.

Wiem, jaka jest rzeczywistość i akceptuję ją. Jedynymi rzeczami, którymi się przejmuję są te, którę mogę kontrolować. Kiedy wcielam się w daną postać i wykonuję określoną pracę, robię wszystko, co w mojej mocy, aby zrobić to jak najlepiej. W tym zawodzie niewiele możemy kontrolować. Cokolwiek się dzieje z serialami, decyzje są podejmowane beze mnie i nie mam z nimi nic wspólnego, ale w pełni je akceptuję.

Zarówno pierwszy jak i drugi sezon „The Punisher” można już w całości oglądać na platformie Netflix.

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's The Punisher

Rodzina Franka Castle'a zostaje brutalnie zamordowana. Pogrążony w rozpaczy były marine przysięga krwawą zemstę. W półświatku staje się znany jako Punisher.


Aktualności