Aktualności

Nowe twarze pojawiły się w obsadzie drugiego sezonu „The Punisher” od Netflixa. Wśród nich jest między innymi znana z występów w serialu „Supergirl” Floriana Lima.

Obsada drugiego sezonu „The Punisher” powiększyła się o trzy nazwiska. Jak poinformował serwis Deadline, w nowej odsłonie produkcji Netflixa pojawią się Floriana Lima, Josh Stewart i Giorgia Whigham. Serial traktujący o krwawej zemście, jakiej dokonuje Frank Castle (Jon Bernthal) na osobach odpowiedzialnych za śmierć najbliższych, doczekał się błyskawicznego przedłużenia na drugi sezon.

Floriana Lima, która ma na koncie role w „Supergirl” oraz „The Family”, wcieli się w Kristę Dumot – terapeutkę pomagającą weteranom wojennym wrócić do normalnego życia. Znany z filmu „The Collector” oraz występu w „The Dark Knight Rises”, Josh Stewart, zagra Johna Pilgrima – człowieka, który pozostawił za sobą przepełnione przemocą życie, lecz pewne okoliczności wymuszają na nim skorzystanie ze zdobytych wówczas umiejętności. Grono aktorów, których zobaczymy w nowym sezonie serialu, uzupełnia Giorgia Whigham („Scream”). Grana przez nią postać opisana została jako uliczna oszustka z tajemniczą przeszłością. 

Josh Stewart, Floriana Lima, Giorgia Whigham, Punisher, Netflix
Josh Stewart, Floriana Lima i Giorgia Whigham

 

Pierwszy sezon „The Punisher” zadebiutował na platformie Netflix 17 listopada i spotkał się z dobrym odbiorem. Niespełna miesiąc później zostaliśmy poinformowani o przedłużeniu serialu na kolejny sezon, którego premiera odbędzie się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Oprócz znanego  z „The Walking Dead” Jona Bernthala w produkcji pojawili się już między innymi Ben Barnes („Westworld”) czy Ebon Moss-Bachrach („The Last Ship”).

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's The Punisher

Rodzina Franka Castle'a zostaje brutalnie zamordowana. Pogrążony w rozpaczy były marine przysięga krwawą zemstę. W półświatku staje się znany jako Punisher.