Aktualności

Podczas San Diego Comic-Conu twórcy i obsada serialu „The Orville” zaprezentowali zwiastun drugiego sezonu produkcji.

Pierwszy sezon produkcji spowodował duży rozłam wśród widzów. Jedni pokochali wszechobecny humor i easter eggi nawiązujące do innych seriali i filmów science fiction, drudzy uważają, że humor ten jest infantylny, a „The Orville” jest niczym innym jak parodią „Star Treka”. Krytycy zgodnie przyznają serialowi najniższe noty, fani natomiast dzielnie bronią swojego ulubionego dzieła. Przez pewien czas nie było wiadomo czy „The Orville” w ogóle dostanie zamówienie na kolejną serię, głównie za sprawą sporego spadku oglądalności. Jak niedawno zaznaczył Seth MaFarlane, w sezonie drugim sporo się zmieni i jako twórca i producent chciałby wprowadzić więcej powagi, ale tak, aby było to wyważone z nieodłącznym humorem. 

Podczas San Diego Comic-Con obsada zapewniła fanów, że drugi sezon będzie miał bardziej filmową postać. Każdy odcinek nadal będzie skupiać się na pojedynczej historii, ale w o wiele bardziej rozbudowany niż dotychczas sposób. W trailerze widzimy, że przygody załogi statku nadal będą obracać się wokół eksploracji kosmosu, lecz także walki z nieznanymi przeciwnikami. Pierwsze kontakty z tajemniczymi cywilizacjami i liczne kłopoty, w jakie wpadną bohaterowie, gwarantują dużo emocji dla wszystkich widzów.

Data premiery drugiego sezonu została wyznaczona na 30 grudnia. „The Orville” Można oglądać na kanale Fox Polska.

Źródło: Fox

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Orville

XXV wiek. Ed Mercer nakrywa na zdradzie swoją żonę Kelly Grayson i bierze z nią rozwód. Rok później zostaje kapitanem statku kosmicznego U.S.S. Orville, na którym …


Aktualności