Aktualności

Okazuje się, że piąty i ostatni sezon „The Originals” będzie miał premierę 2 dni wcześniej, czyli w środę 18 kwietnia. Skąd ta zmiana w ramówce The CW?

Wynika to najprawdopodobniej z bardzo niskich i wciąż spadających wyników oglądalności innego serialu stacji, „Life Sentence” (ok. 0.4 miliona widzów na odcinek). Tym samym zarząd The CW zdecydował, że zmieni datę emisji „The Originals”. Tym samym co środę będziemy śledzić losy pierwotnych wampirów, a kolejne odcinki dramatu z Lucy Hale będziemy mogli oglądać co piątek od 27 kwietnia. Taka decyzja nie wróży najlepiej  przyszłości „Life Sentence” – najprawdopodobniej serial zostanie skasowany po pierwszym sezonie. 

The Originals, 5 sezon, data premiery, Hope, córka Klausa, pierwotni
Danielle Rose Russell w roli Hope w „The Originals”

„The Originals” jest spin-offem słynnego serialu „The Vampire Diaries”, którego emisję zakończono zaledwie rok temu. Produkcja opowiada o rodzinie Mikaelsonów, czyli o pierwszych istniejących wampirach. Piąty sezon skupi się na nastoletniej Hope (w tej roli Danielle Rose Russell) – córce Klausa, która zacznie swoją edukację w specjalnej szkole. 

W serialu ponownie zobaczymy Josepha Morgana (Klaus), Claire Holt (Rebekah), Pheobe Tonkin (Hayley) oraz Daniela Gilliesa (Elijah). W kilku odcinkach pojawi się również Candice King, znana z „The Vampire Diares” jako Caroline Forbes. 

Pierwsze cztery sezony „The Originals” są dostępne na platformie Netlix.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Originals

Spin-off serialu „Pamiętniki Wampirów”. Po dostaniu tajemniczej wskazówki Klaus wraca do Nowego Orleanu, miasta, które prawdopodobnie zbudowała jego rodzina. Siostra …


Life Sentence

Stella pogodziła się z tym, że rak powoli zaczyna ją zabijać. Kiedy jednak okazuję się, że został on całkowicie wyleczony, musi stawić czoła wszystkim wcześniejszym …