Aktualności

Amerykański serial komediowy „The Office”, który był emitowany w latach 2005-2013, prawdopodobnie wróci na małe ekrany z nowym sezonem. NBC nie potwierdza, ani nie zaprzecza tym informacjom, nie komentując ich w żaden sposób.

 

Według źródeł TVLine, NBC rozważa kontynuację serialu komediowego „The Office” już w niedalekiej przyszłości. Serial miałby powrócić pomiędzy 2018 a 2019 rokiem.

Z informacji, jakie podają, obsada miałaby się składać zarówno ze starych, jak i nowych członków; nie jest przewidywany powrót Steve’a Carella w roli Michaela Scotta. Zgodnie z tym, co podało źródło TVLine, poszukiwania nowego szefa już się rozpoczęły.

Choć NBC odmówiło komentarza w tej sprawie, sukces powrotu „Will & Grace” wzbudza nadzieję, że stacja pokusi się o przywrócenie także znanego i lubianego „The Office”. Szef stacji, Bob Greenblatt, powiedział dziennikarzom, że „The Office” znajduje się na liście seriali, które chciałby przywrócić. Co więcej, poruszył ten temat kilkukrotnie z Gregiem Danielsem w ciągu ostatnich kilku lat, ale odpowiedź brzmiała: „Może któregoś dnia, ale nie teraz”. Greenblatt zapewnia jednak, że to wciąż jest otwarta sprawa i jeżeli Daniels będzie chciał przywrócić serial, to będzie miał jego poparcie.

Amerykański „The Office” to remake brytyjskiego serialu o tym samym tytule, który produkowany był przez stację BBC w latach 2001-2003. Sitcom realizowany był w formie dokumentu i przedstawiał wydarzenia w biurze spółki zajmującej się sprzedażą papieru. Serial doczekał się wiele remake’ów i przyniósł ogromne zyski rodzimej stacji.

Źródło: TVLine, Deadline

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Office

Mockument pokazujący życie pracowników filii firmy sprzedającej papier.