Aktualności

Finał pierwszego sezonu „The OA” od Netflixa, pozostawił po sobie wiele pytań. Widzowie mogą jednak liczyć na odpowiedzi, ponieważ już w styczniu ruszą zdjęcia do kolejnej serii produkcji.

„The OA” to serial opowiadający o kobiecie, która powraca po siedmiu latach nieobecności. Bohaterka zachowuje się jednak wyjątkowo dziwnie – każe mówić na siebie OA, a na dodatek na jej plecach znajduje się tajemnicza blizna, o której nie chce nic mówić. Wkrótce okazuje się, że kobieta posiada tajemnicze zdolności i rekrutuje pięciu nieznajomych do tajnej misji.

Historia spodobała się serialomaniakom, jednak wielu z nich dość sceptycznie podchodzi do zakończenia jak i rozwinięcia niektórych wątków. Na portalu rottentomatoes.com, serial uzyskał jednak całkiem niezły wynik 76%.  Brit Marling, która wciela się w główną bohaterkę oraz pracuje przy produkcji jako scenarzystka podała na swoim twitterze, że już w styczniu ruszą zdjęcia do nowego sezonu „The OA”:

 Jesteśmy podekscytowani, a zarazem przerażeni harmonogramem ośmiu scenariuszy, nad którymi pracowaliśmy całe lato i jesień. Nagrania II części „The OA” ruszą w styczniu 2018.

 

Druga seria produkcji ma składać się z 8 części. Pierwszy odcinek będzie nosił tytuł „Angel of Death” - sugeruje to, że widzowie dowiedzą się co stałą się z główną bohaterką, Praire Johnson, po tym jak została zabrana przez ambulans w ostatniej scenie finału. 

Planowana data premiery ani informacje o obsadzie nie są na razie znane.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The OA

Pewna kobieta niedająca znaku życia przez siedem lat nagle pojawia się w szpitalu z dziwną blizną na plecach, ale nie potrafi – lub nie chce – powiedzieć, gdzie …