Aktualności

Jeszcze nie potwierdzono daty premiery drugiego sezonu, a już dostał zamówienie na trzeci – „The Marvelous Mrs. Maisel” to serial, który w zaskakującym tempie zdobywa popularność.

Pilotażowy odcinek został udostępniony 17 marca 2017 roku przez platformę Amazon Studios. Serial zdecydowanie zdobył uznanie widowni, gdyż na swoim koncie ma dwa Złote Globy w kategorii Najlepsza komedia i Najlepsza aktorka oraz nagrody Peabody. Prawdopodobnie dlatego dostał zamówienie na trzeci sezon.

The Marvelous Mrs. Maisel, Rachel Brosnahan, sezon 2, sezon 3
Kadr z serialu

Akcja „The Marvelous Mrs. Maisel” rozgrywa się w latach 50. Opowiada o Miriam „Midge” Maisel, która wiedzie wraz ze swoim mężem i dwójką dzieci perfekcyjne życie. Wszystko zmienia się, gdy mężczyzna postanawia odejść do innej kobiety. Miriam odkrywa przez przypadek swój talent do stand-upu. Produkcja jest dostępna na platformie Amazon. 

Serial wyprodukowały przez Dorothy Parker Drank Here Productions oraz Amazon Studios, a jego twórczynią jest Amy Sherman-Palladino. Data premiery drugiego sezonu nie jest jeszcze znana.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Marvelous Mrs. Maisel

Lata 60 XX wieku, Manhattan. Miriam „Midge” Maisel wiedzie idealne życie, wspierając swojego męża w marzeniu zostania sławnym komikiem. Pewnego dnia sielanka zostaje …