Aktualności

„The Many Saints of Newark” będący prequelem kultowego już serialu wyprodukowanego przez HBO – „Sopranos” doczekał się w końcu angażu reżysera.

Informacja o planach nakręcenia kinowej opowieści o słynnej mafijnej rodzinie z Nowego Jorku, pojawiła się na początku roku, elektryzując wszystkich fanów. Przez dłuższy czas nie było wiadomo, o czym dokładnie będzie opowiadać i czy będą w filmie postacie znane z serialowego pierwowzoru. Jak się szybko okazało „The Many Saints of Newark” przedstawi historię mającą miejsce w latach sześćdziesiątych XX wieku. Według zapowiedzi twórców zobaczymy jednak znajome twarze, dużo młodsze, ale jednak te same, które spotkaliśmy w serialu „The Sopranos”. Nie wiadomo jak ważną rolę odegrają w fabule, ale będą to na pewno rodzice Tony'ego oraz Wuj Junior. Głównym wątkiem ma być wojna pomiędzy gangami czarnoskórych i gangami włoskimi.

Alan Taylor, The Many Saints of Newark, The Sopranos, HBO, film
Alan Taylor (po prawej)
 

Wielu na pewno ucieszy informacja, że za reżyserię będzie odpowiedzialny bardzo dobrze znany wszystkim fanom serii Alan Taylor. Reżyser pracował wcześniej przy „The Sopranos” mając na koncie aż dziewięć odcinków. Od tego czasu minęło już trochę i Taylor mógł powiększyć swoje CV o takie tytuły jak „Game of Thrones”, „Mad Men” czy „Boardwalk Empire”. Na dużym ekranie mogliśmy oglądać takie jego dzieła jak „Thor: The Dark World” i „Terminator: Genisys”.

„The Many Saints of Newark” nie ma jeszcze daty premiery, ale pewne jest to, że film trafi do kin, a nie na platformę streamingową HBO, przynajmniej nie od razu. Castingi jeszcze nie ruszyły więc na jakiekolwiek informację o angażach trzeba poczekać.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Sopranos

Tony Soprano, mąż i ojciec dwójki dzieci, jest głównym bossem mafii z New Jersey. Pogodzenie ze sobą tych dwóch ról bywa dla niego ciężkie, a dodatkowo boryka się …


Artykuły


Aktualności