Aktualności

Niedawno świat obiegły pierwsze oficjalne informacje o serialu w uniwersum „Star Wars”. Kolejnych nie brakuje i jak się okazuje, dwójka spośród niedawno ogłoszonych reżyserów może w nim również wystąpić.

„The Mandalorian” to tytuł jaki otrzymał serial aktorski w uniwersum „Star Wars”, tworzony dla platformy streamingowej Disneya. Historia będzie się toczyć po upadku Imperium Galaktycznego, a przed pojawieniem się Najwyższego Porządku. Śledzimy losy samotnego strzelca na obrzeżach galaktyki, na których Nowa Republika nie ma wpływów.

Najnowsze informacje podają, że Bryce Dallas Howard („Black Mirror”) oraz Taika Waititi („Thor: Ragnarok”) oprócz wyreżyserowania odcinków mogą również wystąpić w niewielkich rolach w serialu. Nie jest to potwierdzone. Rola, którą miałaby odegrać Dallas Howard nie jest jeszcze znana, natomiast plotka głosi, że Waititi podłoży głos pod droida. Nadal nie wiadomo kto zagra w produkcji, choć wśród nieoficjalnie zapowiadanych aktorów padają takie nazwiska jak Pedro Pascal („Game of Thrones”) czy John Leguizamo („Bloodline”).

star wars, bryce dallas howard, disney, taika waititi
Bryce Dallas Howard w odcinku serialu „Black Mirror”
 

Za scenariusz do serialu odpowie Jon Favreau („Iron Man”). Wśród reżyserów odcinków, poza Dallas Howard i Waititim, znaleźli się Dave Filoni („Star Wars: Rebels”), Deborah Chow („Jessica Jones”) i Rick Famuyiwa („Dope”). Producentami serialu zostali: Favreau, Filoni, Kathleen Kennedy („The Curious Case of Benjamin Button”) i Colin Wilson („The Lost World: Jurassic Park”). Karen Gilchrist („Iron Man 2”) będzie producentką wykonawczą.

the mandalorian, star wars, serial, aktorski, disney
Oficjalne zdjęcie z serialu
 

Obecnie trwają zdjęcia do serialu. 10-odcinkowa produkcja ma zadebiutować w 2019 roku na nowej platformie Disneya.

Źródło: discussingfilm.wordpress.com / makingstarwars.net

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności