Aktualności

Amazon pokazał nowy zwiastun trzeciego sezonu swojego serialu „The Man in the High Castle”.

San Diego Comic Con jest już na półmetku i każdego dnia fani serialów mogą liczyć na nowe trailery nadchodzących sezonów oraz liczne szczegóły dotyczące losów ich ulubionych bohaterek i bohaterów. Podczas panelu „The Man in the High Castle” nie było inaczej i zebrani na sali uczestnicy panelu mogli usłyszeć liczne nowiny oraz zobaczyć pierwszą zapowiedź nadchodzącego trzeciego sezonu. Serial jest adaptacją powieści Philipa K. Dicka pod tym samym tytułem i opowiada o alternatywnej rzeczywistości, w której Trzecia Rzesza i Japonia wygrały II wojnę światową. Chociaż serial różni się fabularnie od książkowej historii, to wciąż uważany jest za jedną z najlepszych ekranizacji twórczości Dicka. Pierwszy trailer do trzeciej serii został zaprezentowany podczas New York Comic Con w październiku 2017 roku, poniżej prezentujemy ten z Comic Conu w San Diego:

Drugi sezon pozostawił widzów z wieloma pytaniami i licznymi wątkami, które wymagają swojej kontynuacji. W trailerze możemy zobaczyć Johna Smitha, który powoli pnie się do góry na szczeblach władzy, w okupowanej przez Trzecią Rzeszę Ameryce. Ruch oporu jest w totalnej rozsypce i powoli stara się przegrupować, aby rozpocząć walkę z okupantem od nowa. Do świadomości obu stron zaczyna docierać, że istnieje inna wersja rzeczywistości, ale nikt nie wie jak sobie z tą cenną informacją poradzić. Na domiar złego, nad całą Ameryką wisi widmo wojny pomiędzy Japonią, a Trzecią Rzeszą.

Trzeci sezon serialu będzie miał nowego showrunnera, którym został Eric Overmyer („Bosch”). Poprzedni sezon musiał zostać dokończony bez dotychczasowego showrunnera, Franka Spotnitza, który zostawił „The Man in the High Castle” w połowie drugiej serii. Amazon zadecydował jednak, że prace na planie miał nadzorować dotychczasowy zespół. Nadchodząca seria nie musi się już bać braku „szefostwa”.

Do obsady serialu dołączył: Jason O'Mara („Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.”).

Serial powróci już 5 października i będzie go można obejrzeć na platformie streamingowej Amazon Prime.

Źródło: Amazon

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Man in the High Castle

Alternatywna historia świata, w której naziści wygrywają II wojnę światową. Akcja serialu rozpoczyna się w roku 1962.


Aktualności