Aktualności

Produkcja skupiająca się na młodych czarownikach już za chwilę wróci na ekrany. Stacja nie planuje jednak szybko się z nią rozstawać i za rok ponownie zagościmy w świecie wypełnionym magią.

„The Magicians” bazuje na trylogii Leva Grossmana, opowiadającej o studentach szkoły magii w Brakebills. Teraz okazuje się, że magia, o której czytali od dziecięcych lat, istnieje i jest znacznie groźniejsza, niż mogłoby się wydawać. Po wydarzeniach z trzeciego sezonu magia została uratowana, ale władzę nad nią zyskała Biblioteka, decydująca o ilości przeznaczanej do użytku przez czarodziejów. Tymczasem nasi bohaterowie rozpoczną nową przygodę, nie pamiętając, kim są.

Pomimo że premiera czwartej serii dopiero przed nami, to stacja Syfy zamówiła już piąty, 13-odcinkowy sezon. Obejrzymy go zapewne na początku 2020 roku. Do showrunnerów produkcji –  Johna McNamary („Aquarius”) i Sery Gamble („Supernatural”, „You”) – dołączył Henry Alonso Myers („Ugly Betty”, „Future Man”).

the magicians, syfy, sezon 5
Kadr z serialu

Premiera czwartego sezonu już 24 stycznia czasu polskiego.

Źródło: hollywoodreporter.com/

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Magicians

Quentin Coldwater wraz ze swoją przyjaciółką Julią starają się dostać do tajnej szkoły magii w Nowym Jorku. Niestety przyjęty zostaje tylko Quentin, który z członkami …


Aktualności