Aktualności

Po finale trzeciego sezonu serialu „The Magicians” widzowie zostaną postawieni przed całkiem nową sytuacją. Najnowsza zapowiedź, zaprezentowana na San Diego Comic-Con, pozwala lepiej zrozumieć zaistniałe okoliczności.

„The Magicians” bazuje na trylogii Leva Grossmana, opowiadającej o studentach szkoły magii w Brakebills. Teraz okazuje się, że magia, o której czytali od dziecięcych lat, istnieje i jest znacznie groźniejsza niż mogłoby się wydawać.

Nadchodzący sezon przedstawi znanych nam bohaterów w nowych rolach – po ostatnich wydarzeniach nie będą oni pamiętali tego, co im się przydarzyło i nie będą korzystać z magii. Prowadzić będą całkiem nowe życia, które w pewien sposób nawiążą do tego, co nam już zaprezentowano.

Z powyższej zapowiedzi, w której aktorzy w zabawny sposób podeszli do niewiedzy swoich postaci o tym, kim są, dowiadujemy się, że Stella Maeve (Julia) została Kim, która jest architektem. Summer Bishil (Margo) stanie się Janet, projektantką mody o imieniu swojej książkowej odpowiedniczki – jej nowym pomysłem będą przepaski na oko, które niekoniecznie znajdą uznanie wśród klientów. Jade Tailor (Kady) to teraz Sam, silna postać, nosząca ze sobą broń i mająca okazję czasem komuś przywalić. Trevor Einhorn (Josh) wcieli się w Issaca, kierowcę Ubera. Jason Ralph (Quentin) znany będzie jako Brian, profesor. W swojej dawnej roli powrócą Olivia Taylor Dudley (Alice) oraz Rick Worthy (Fogg). Arjun Gupta (Penny) odegra DJa Hansela. Tymczasem Hale Appleman (Eliot) nadal będzie odczuwał skutki ostatniej misji...

Czwarty sezon powróci w 2019 roku.

Źródło: Syfy

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Magicians

Quentin Coldwater wraz ze swoją przyjaciółką Julią starają się dostać do tajnej szkoły magii w Nowym Jorku. Niestety przyjęty zostaje tylko Quentin, który z członkami …


Aktualności


Recenzje