Aktualności

Choć produkcja nadal trzymana jest w ścisłej tajemnicy, powoli odkrywamy coraz więcej dotyczących niej kwestii, w tym to, kogo możemy spodziewać się na ekranach.

Serial w uniwersum „The Lord of the Rings” od Amazona bazować będzie na dziełach Tolkiena. Miejsce akcji to Śródziemie, ale prezentowane historie mają poprzedzać te znane z „The Fellowship of the Ring”. Produkcja rozpocznie się w 2020 roku, premierę zaplanowano na 2021 rok. Nieoficjalnie mówi się, że serial ma mieć pięć sezonów, z możliwością powstania spin-offu.

Portal Observer zdołał dowiedzieć się nieco o postaciach, które zobaczymy w produkcji:

  • Beldor – optymistyczny, inteligentny i znający się na polityce protagonista, jednocześnie bardziej powściągliwy od innych postaci. Pomimo swojego młodego wieku niezwykle poważny. W postać wcieli się Will Poulter („Black Mirror: Bandersnatch”);
  • Tyra – charakterystyczna nastolatka z siłą i dojrzałością typową raczej dla starszych osób. Będzie łączyć w sobie elementy dramatyczne i komediowe. W roli tej wystąpi Markella Kavenagh („The Cry”);
  • Oren – złoczyńca, potrafiący nadać ważność upadającej arystokracji. Człowiek w średnim wieku, sprawny fizycznie, sprawia wrażenie, że czas się go nie ima. Odgrywany przez Josepha Mawle’a („Game of Thrones”).
lotr, the lord of the rings, amazon, władca pierścieni
Will Poulter, Markella Kavenagh i Joseph Mawle

Dodatkowo, jak informuje Observer, najważniejszą postacią w serialu ma być Eldien – postać kobieca, opisywana jako złożona, wyjątkowa i onieśmielająca dwudziestokilkulatka. Nie wiadomo jeszcze, kto się w nią wcieli.

Źródło: observer.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności