Aktualności

Fani „Game of Thrones” będą zadowoleni. Jeden z aktorów pojawi się w prequelu „The Lord of the Rings”. I prawdopodobnie nie będzie to mała rola.

Obecnie wiemy, że w serialu Amazona pojawi się Will Poulter („Black Mirror: Bandersnatch”) oraz Markella Kavenagh („Picnic at Hanging Rock”). Ostatno dowiedzieliśmy się również, że w prequelu pojawi się Maxim Baldry („Years and Years”).

Wygląda na to, że teraz może czekać na nas wysyp aktorów, którzy dostali angaż. Dowiedzieliśmy się, że pracę dostał Joseph Mawle, znany z „Game of Thrones” z roli Benjena Starka. To z pewnością miła wiadomość dla fanów fantastyki. Szczegóły roli nie są znane, jednak spekuluje się, że Mawle wcieli się w głównego antagonistę.

benjen stark, joseph mawle, game of thrones, the lord of the rings, władca pierścieni
Joseph Mawle w „Game of Thrones”

„The Lord of the Rings” od Amazona będzie bazować na dziełach Tolkiena. Serial ma dziać się w świecie Śródziemia i opowiadać historie poprzedzające „Drużynę Pierścienia”. Budżet wynosi ponad 500 milionów dolarów, wraz z wliczeniem kosztów efektów specjalnych przewiduje się, że przekroczy miliard. Produkcja ma trwać 2 lata, a premierę zapowiedziano dopiero na 2021 rok. Zdjęcia powstają na Nowej Zelandii.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności