Aktualności

Jednym z najgorszych momentów w życiu serialomaniaka jest kasacja serialu. Niestety, fani „The Librarians” od TNT muszą pożegnać się z bohaterami. Stacja ogłosiła, że produkcja nie dostała przedłużenia na kolejny sezon – jednak twórcy zapowiadają, że będą o nią walczyć.

„The Librarians” opowiada historię Eve, która zostaje strażnikiem Bibliotekarzy. Cassandra, Ezekiel i Jake razem z opiekunką łączą siły, by chronić ludzki świat przed niebezpiecznym działaniem magii. 

Serial powstał w oparciu o serię filmów „The Librarian”. W główne role w produkcji TNT wcielili się Rebecca Romjin (Eve), Noah Wyle (Flynn), Christian Kane (Jake), John Kim (Ezekiel), Lindy Booth (Cassandra) oraz John Larroquette (Jenkins). „The Librarians” miało premierę w 2014 roku i od tej pory zyskało całkiem spore grono fanów, zaś na portalu rottentomatoes.com uzyskało obiecujący wynik 86%. Niestety – jak poinformował na swoim Twitterze jeden z twórców i producentów wykonawczych, Dean Devlin, stacja TNT skasowała serial. Jest jeszcze nadzieja dla widzów – trwa proces mający na celu umożliwienie kontynuacji produkcji, polegający na przeniesieniu jej do innej stacji.

twitter, the librarians, season 4, cancelled

Tweet z oficjalnego konta Deana Devlina

Na fanpage’u serialu zadano również pytanie, czy fani byliby w stanie wykupić konto subskrypcyjne na kanale, na którym udostępnione byłyby odcinki. Jak widać – twórcy robią wszystko, co w swojej mocy, by serial mógł powrócić na ekrany z piątym sezonem.

Czy „The Librarians” jednak doczeka się kontynuacji? Tego dopiero się dowiemy.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Librarians

Eve, Jacob, Cassandra oraz Ezekiel to czwórka bibliotekarzy, którzy wyruszają na misję ratunkową, by ocalić przyszłych pracowników biblioteki. Od tamtej pory razem …