Aktualności

Platforma streamingowa Hulu jest niezwykle zadowolona z serialu „The Handmaid’s Tale”. Niedawna premiera jego drugiego sezonu podwoiła wcześniejszą oglądalność. Jak właśnie ogłoszono, powstanie również trzeci sezon.

„The Handmaid’s Tale” to adaptacja powieści pod tym samym tytułem autorstwa Margaret Atwood. Akcja przedstawia wizję antyutopijnej przyszłości, w której płodność jest rzadkością. Z tego powodu kobiety mogące zajść w ciążę zostają Podręcznymi – ich zadaniem jest rodzić dzieci mężczyznom stojącym wysoko w hierarchii nowego państwa. Z racji swojego mocno feministycznego wydźwięku serial stał się już symbolem walki o prawa kobiet. Produkcja została doceniona wieloma nagrodami, między innymi Złotym Globem za najlepszy serial dramatyczny.

The Handmaid's Tale, Hulu, sezon 3
„We are thrilled to announce today that our Emmy and Golden Globe Award-winning Original Series The Handmaid's Tale will be returning for a third season!” – tweet z oficjalnego profilu platformy

 

Decyzja o zamówieniu trzeciego sezonu przez Hulu nie jest wielkim zaskoczeniem – „The Handmaid’s Tale” jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych seriali tej platformy i błyskawicznie stał się światowym hitem. Podczas trwającej prezentacji NewFront, gdzie Hulu przedstawiło swoją nadchodzącą ramówkę, ogłoszono zamówienie trzeciego sezonu produkcji. Wedle przedstawionych tam danych dotyczących oglądalności drugi sezon już podwoił wyniki osiągnięte w pierwszym roku emisji.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Handmaid's Tale

Antyutopijna przyszłość, gdzie płodne kobiety stają się surogatkami bogatych rodzin, a ich wszelkie nieposłuszeństwo zostaje surowo karane.


AktualnościArtykuły


Recenzje