1
Aktualności

Serial „The Handmaid's Tale” już za niecały miesiąc doczeka się premiery drugiego sezonu. Hulu zaprezentowało pełny zwiastun produkcji.

Przerażająca wizja świata, gdzie prawo stanowione jest przez mężczyzn i dla mężczyzn, a kobieta została sprowadzona do roli niemego reproduktora. Jedna z nich nie godzi się na taką rzeczywistość i postanawia walczyć. Serial oparty jest na książce autorstwa Margaret Atwood, która doczekała się już filmowej adaptacji, jednak nie tak udanej jak produkcja Hulu.

W trailerze możemy zobaczyć główną bohaterkę, która po wydarzeniach z finału pierwszego sezonu jest przekonana, że udało jej się uciec. Sceneria, w jakiej się znajduje, może sugerować, że ucieczka może i dała jej wolność, ale nie zapewniła bezpieczeństwa. Rodzina, od której uciekła Offred, musi stawić czoła sytuacji, w której doszło do tego zdarzenia. W trailerze pojawia się także tajemnicze miejsce nazwane Kolonią, w którym kobiety, jako więźniarki, muszą ciężko pracować. Drugi sezon zapowiada się równie udanie  jak poprzedni, zwiastun obiecuje ten sam fanatyzm religijny, rosnący w siłę ruch oporu oraz nieco więcej scen spoza kraju rządzonego przez sektę.

Drugi sezon zadebiutuje 25 kwietnia na Hulu i liczyć będzie 13 odcinków. W Polsce serial będzie można oglądać dzień po premierze amerykańskiej, na platformie Showmax.

Źródło: tvline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Handmaid's Tale

Antyutopijna przyszłość, gdzie płodne kobiety stają się surogatkami bogatych rodzin, a ich wszelkie nieposłuszeństwo zostaje surowo karane.


Aktualności