Aktualności

Wielkimi krokami zbliża się powrót „The Handmaid’s Tale”, a już teraz Hulu podzieliło się pierwszym zwiastunem drugiego sezonu serialu.

Akcja „The Handmaid’s Tale” osadzona została w dystopijnej niedalekiej przyszłości, w której całkowitą władzę przejęli mężczyźni, a kobiety sprowadzono do roli niemych reproduktorek. Serial jest adaptacją wydanej w 1985 roku powieści Margaret Atwood.

Drugi sezon produkcji zadebiutuje 25 kwietnia na platformie Hulu, a jego akcja skupi się na ciąży Offred i jej walce o wyzwolenie spod okrutnej teokratycznej dyktatury.

Oprócz znanej między innymi z „Mad Men” czy „Top of the Lake” Elisabeth Moss w serialu występują: Joseph Fiennes („Flash Forward”), Yvonne Strahovski („The Astronaut Wives Club”), Ann Dowd („Leftovers”) i Madeline Brewer („Orange Is the New Black”).

Pierwszy sezon produkcji, który swoją premierę miał w kwietniu ubiegłego roku, zdobył dużą popularność, a w serwisie Metacritic uzyskał wysoką ocenę 92 na 100. W Polsce serial dostępny jest na platformie Showmax, na której odcinki nowej serii pojawią się równolegle z premierą światową. 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Handmaid's Tale

Antyutopijna przyszłość, gdzie płodne kobiety stają się surogatkami bogatych rodzin, a ich wszelkie nieposłuszeństwo zostaje surowo karane.