Aktualności

Wszystko wskazuje na to, że sporo nowych produkcji wkrótce pojawi się w ofercie platformy Amazon Prime. Na mocy umowy podpisanej z CBS serwis zyska prawa do rozpowszechniania seriali stacji, w tym do „The Good Wife”.

Dzięki porozumieniu podpisanemu przez Amazon Prime oraz CBS, seriale amerykańskiej stacji zyskają nową drogę dystrybucji. Według umowy platforma pozyskała wyłączne prawa do rozpowszechniania serialu „The Good Fight” na terytoriach Belgii, Francji, Japonii, Ameryki Łacińskiej, Nowej Zelandii, Korei Południowej, Portugalii i Turcji.

The Good Fight, Amazon, CBS

„The Good Fight” to jedna z nowszych produkcji stacji CBS; drugi sezon zadebiutuje 4 marca

Oprócz „The Good Wife”, na platformie Amazon Prime pojawią się między innymi „Blue Bloods”, „The Good Fight”, „Hawaii Five-0” czy „NCIS”. Możemy podejrzewać, że wszystkie te produkcje znajdą się również w ofercie serwisu dla polskich klientów.

Zarządzający CBS, Armando Nunez, powiedział:

Amazon wciąż pozostaje doskonałym partnerem i jesteśmy zachwyceni, że wiele bardzo dobrze ocenianych seriali zyska nowe grono odbiorców.

Źródło: spoilertv.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


The Good Wife

Alicia (Julianna Margulies) to szczęśliwa mężatka z 15-letnim stażem i matka dwójki nastolatków. Florrick'owie mieszkają w eleganckiej dzielnicy Chicago, mają wpływowych …