Aktualności

Decyzja o zakończeniu serialu wraz z nadchodzącym sezonem zaskoczyła wielu widzów. Sam twórca miał to zaplanowane od pewnego czasu. Dlaczego już niedługo pożegnamy się z produkcją?

Jeszcze niedawno niewiele osób mogło się spodziewać, że stacja NBC pożegna się z popularną komedią "The Good Place" zaledwie przy czwartym sezonie. Jednak jak zdradził twórca, Michael Schur, plan na wybranie tego momentu obowiązywał już od początku tworzenia drugiej serii:

Od końca pierwszego i początku drugiego sezonu wydawało nam się, że cztery lata to wystarczająco długi czas. Zaczekaliśmy, aż będziemy stuprocentowo pewni, że tego chcemy i stało się to pod koniec zeszłego roku.

Schur przyznał także, że istniały pomysły na rozciągnięcie historii, jednak uznano, że lepiej będzie podejmować śmiałe decyzje co do wydarzeń, niż pozwolić widzom poczuć znudzenie.

the good place, nbc, sezon 4, finał
Kadr z serialu

Premiera czwartego sezonu już jesienią. Składać się on będzie z 14 odcinków. Ostatni epizod ma trwać godzinę i pozwolić zamknąć wszystkie wątki.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Good Place

Po śmierci wredna Eleanor Shellstrop trafia do Dobrego Miejsca, gdzie trafiają tylko najszlachetniejsze osoby. Szybko orientuje się, że musiała nastąpić wielka …


Aktualności
Recenzje