Aktualności

CBS podało właśnie datę premiery 2. sezonu serialu „The Good Fight”. Kontynuacja ma zawitać na ekranach wiosną.

„The Good Fight” to świetnie przyjęty spin-off serialu „The Good Wife”. Fabuła opiera się na grupce silnych i niezależnych kobiet pracujących jako prawniczki, które w obliczu problemów z zatrudnieniem postanawiają założyć własną firmę prawniczą. Droga na szczyt w tej trudnej dziedzinie jest pełna przeszkód i nieoczekiwanych trudności, ale główne bohaterki są bardzo zdeterminowane, by osiągnąć sukces.

Twórcy serialu przedstawili krótki zarys tego, czego możemy spodziewać się w 2. sezonie. W Chicago rośnie lawinowo liczba popełnianych morderstw, co nie omija branży, w której pracują główne bohaterki. Pewien sfrustrowany klient zabija jednego z pracowników konkurencyjnej firmy za zbyt wysoką cenę usług. Wywiera to ogromny wpływ na wszystkich, co powoduje nieufne podejście do każdego nowego klienta. Pracy w nieustannym stresie i w obawie o własne życie nie ułatwia nowa wspólniczka bohaterek.

Obsada 2. sezonu „The Good Fight” i reżyserka Brooke Kennedy na planie 

 

W drugim sezonie zobaczymy: Christine Baranski („The Good Wife”), Rose Leslie („Game Of Thrones”), Cush Jumbo („Vera”). Do obsady dołączyli również: Audra McDonald („Privite Practice”), Delroy Lindo („Blood & Oil”), Sarah Stelee („The Good Wife”), Michael Boatman („Madam Secretary”) oraz Nyambi Nyambi („Mike & Molly”). Z serialem pożegnała się natomiast Erica Tazel („Justified”). Za produkcję ponownie odpowiedzialni będą Michelle i Robert King („The Good Wife”) wraz z Philem Aldenem Robinsonem („Freedom Song”).

2. sezon będzie dostępny na platformie CBS All Access. Odcinki pojawiać się będą raz w tygodniu, zaczynając od 4 marca 2018 roku.

Źródło: tvline.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Good Wife

Alicia (Julianna Margulies) to szczęśliwa mężatka z 15-letnim stażem i matka dwójki nastolatków. Florrick'owie mieszkają w eleganckiej dzielnicy Chicago, mają wpływowych …


The Good Fight

Wysoko ceniona prawniczka, Diane Lockhart, traci pracę i wszystkie swoje oszczędności. Razem ze swoją chrześnicą, Mią, znajdują jednak pracę w afroamerykańskiej …