Aktualności

Michael Sheen znany z roli dr. Williama Mastersa z serialu „Masters of Sex” już wkrótce wcieli się w kolejną rolę. Kogo zagra w trzecim sezonie „The Good Fight”?

Serial stacji CBS jest spin-offem produkcji „The Good Wife”. Opowiada o życiu prawników zatrudnionych w prestiżowych firmach. „The Good Fight” zyskało uznanie widzów i zdobyło 97% świeżości na portalu rottentomatoes.com

Do tej pory powstały dwie serie, zaś na początek przyszłego roku zapowiadana jest premiera trzeciego sezonu. Jak poinformowały zagraniczne media, do stałej obsady dołączył Michael Sheen. Aktor zagra charyzmatycznego prawnika, którego od etyki zawodowej zdecydowanie bardziej interesuje wygrywanie procesów. Jego bohater nie będzie także stronić od narkotyków i przygodnych związków. 

the good fight, season 3, michael sheen,
Michael Sheen w „Masters of Sex”

W „The Good Fight” występują m.in Christine Baranski (Diane Lockhart), Rose Leslie (Maia Rindell), Delroy Lindo (Adrian Boseman) oraz Cush Jumbo (Lucca Quinn).

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Good Fight

Wysoko ceniona prawniczka, Diane Lockhart, traci pracę i wszystkie swoje oszczędności. Razem ze swoją chrześnicą, Mią, znajdują jednak pracę w afroamerykańskiej …