Aktualności

Cieszący się sporą oglądalnością spin-off popularnego serialu „The Good Wife”, „The Good Fight”, zebrał mnóstwo pochlebnych opinii. Jest uważany za jeden z najlepszych emitowanych aktualnie seriali prawniczych. Po sukcesie pierwszej i drugiej serii stacja CBS postanowiła zamówić trzeci sezon.

Diane Lockhart (Christine Baranski) była wziętą prawniczką, która pracowała w prestiżowej kancelarii Lockhart & Lee. Za sprawą skandalu musiała zacząć wszystko od nowa. Razem ze swoją chrześnicą, Maią Rindell (Rose Leslie), znalazły posady w firmie prawniczej prowadzonej przez Afroamerykanów.

Tak jak to miało wcześniej miejsce, wszystkie odcinki pojawią się na platformie streamingowej CBS All Access. W Polsce serial jest dostępny w ramach usługi HBO GO od 1 maja 2017 roku i emitowany przez HBO3. Składający się z trzynastu odcinków drugi sezon „The Good Fight” zadebiutował w USA 4 marca, a kilka dni później w Polsce.

Christine Baranski, Diane Lockhart, Rose Leslie, Maia Rindell, The Good Fight, Sprawa idealna
Kadr z serialu: Rose Leslie jako Maia Rindell oraz Christine Baranski jako Diane Lockhart 

Julie McNamara, wiceprezes CBS All Access, powiedziała w oświadczeniu:

„The Good Fight” jest doskonałym przykładem tego, co staramy się stworzyć w nowej serii dla CBS All Access: będzie prowokująca, przekroczy granice, a jednocześnie ma być przede wszystkim rozrywką. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Robert i Michelle King, ich kreatywny zespół i niesamowita obsada przyniosą widzom w trzecim sezonie.

W drugim sezonie „The Good Fight” patrzymy, jak świat staje się jeszcze bardziej szalony – w Chicago znacząco wzrosła liczba morderstw i nie pozostało to bez wpływu na bohaterów. Po tym jak klient jednej z kancelarii zamordował adwokata, który zażądał zbyt wysoką sumy za swoją pracę, strach padł na całe środowisko prawników.

Finał drugiej serii zostanie wyemitowany 27 maja. Nie ma jeszcze żadnej informacji o dacie premiery trzeciego sezonu.  

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Good Fight

Wysoko ceniona prawniczka, Diane Lockhart, traci pracę i wszystkie swoje oszczędności. Razem ze swoją chrześnicą, Mią, znajdują jednak pracę w afroamerykańskiej …