Aktualności

Dochodzą do nas przykre wieści. W kolejnym sezonie nie zobaczymy już doktor Carly – postaci granej przez Jasikę Nicole. Dlaczego postać zniknie z serialu?

Dla tych którzy są na bieżąco z odcinkami, sytuacja związana z odejściem Jasiki z serialu nie powinna być wielkim zaskoczeniem. Po tym jak główny bohater Shaun Murphy i doktor Carly Lever zerwali ze sobą, producenci prawdopodobnie zdecydowali, że nie mają więcej pomysłów na poprowadzenie fabuły dla jej postaci i uznali, że odejście z produkcji będzie w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem.

Carly Lever, Jesika, The Good Doctor

 

Producent wykonawczy serialu – David Shore wypowiedział się krótko na temat odejścia Jasiki:

 

Chciałbym, żeby dalej była tutaj z nami. Uwielbiam Jasikę i bardzo chciałbym, żeby dalej grała w serialu, ale dla tej postaci jest to koniec.

 

Na początku Carly była jedynie w obsadzie postaci pojawiających się co kilka odcinków, następnie awansowała do stałej obsady poprzez swoją relację z Murphym, jeszcze zanim sezon trzeci wystartował. Ostatecznie postanowiła zerwać z chłopakiem, kiedy zrozumiała, że jest on zakochany w swojej najlepszej przyjaciółce.

Carly Lever, Jesika, The Good Doctor

 

Mimo tego, że dopiero zaczęliśmy poznawać jej postać, pojawienie się Carly w życiu Murphy’ego zdecydowanie mocno wpłynęło na niego i dzięki tej relacji z pewnością ruszył o kilka kroków do przodu z podejściem do ludzi i nowymi doświadczeniami. Będzie nam ciebie brakować, Carly.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Good Doctor

Niezwykle bystry, młody chirurg Shaun Murphy zostaje rezydentem w prestiżowym szpitalu. Pomimo autyzmu, który utrudnia mu nawiązanie relacji ze współpracownikami, …