Aktualności

W miniony wtorek został wyemitowany finałowy odcinek serialu „The Fosters”. Jednak to jeszcze nie wszystko, ponieważ czekają na nas dodatkowe odcinki kończące historię rodziny Foster.

„The Fosters” jest serialem dramatycznym opowiadającym o losach dwóch lesbijek wychowujących trójkę dzieci, w tym dwójkę adoptowanych. Produkcja śledzi losy wszystkich członków rodziny. 

Widzowie z pewnością nadal nie mogą się otrząsnąć po emocjonującym ostatnim sezonie produkcji. Twórcy postanowili nakręcić trzy dodatkowe odcinki, które ostatecznie zamkną poszczególne wątki i pokażą, co dalej będzie się działo z bohaterami. Trzydniowy finał rozpocznie się 4 czerwca. Będzie on jednocześnie zapowiedzią przygotowywanego spin-offu.

Jak widać w filmiku promocyjnym, finał „The Fosters” skoncentruje się m.in. na przygotowaniach do ślubu Brandona i Elizy. Będzie to nieciekawy czas dla Callie, która wyraźnie nie akceptuje wyboru swojego brata.

Eliza nie będzie jedyną nową bohaterką. Zobaczymy również Roberta Ganta („13 Reasons Why”) oraz Susan Walters („Teen Wolf”) jako rodziców panny młodej. Na uroczystości pojawi się także Spencer List („iCarly”) w roli brata dziewczyny. Dodatkowo poznamy też Coreya, czyli chłopaka, którego Lena i Stef postanowiły adoptować. Wcieli się w niego Dallas Young („The Good Place”).

W styczniu tego roku ogłoszono, że serial „The Fosters” zostanie zakończony. Widzowie jednocześnie się dowiedzieli, że powstanie spin-off z udziałem części głównej obsady. Produkcja skupi się na Marianie i Callie, które wyprowadzają się do Los Angeles w celu odnalezienia swojej drogi życiowej. Nie jest jeszcze znana data premiery.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Fosters

Policjantka Stef i szkolna wicedyrektorka Lena to para lesbijek, wychowująca biologicznego syna Stef oraz adoptowane bliźnięta. Gdy zapada decyzja o zostaniu rodziną …