Aktualności

Jak ogłoszono 3 stycznia, sezon 5B będzie ostatnim sezonem serialu „The Fosters”. Jednak fani produkcji nie muszą pożegnać się na zawsze z telewizyjną rodziną. Stacja Freeform zapowiedziała powstanie spin-offu, skupiającego się na dwóch postaciach z oryginalnej obsady i gościnnych występach pozostałych aktorów. Tytuł nie jest jeszcze znany.

„The Fosters” skupia się na historii homoseksualnej pary, Leny i Stef. Kobiety pracują w dość zamkniętych na odmienną orientację seksualną środowiskach – w szkole oraz w policji – przez co narażone są na nietolerancję. Wychowują razem trójkę dzieci, jednak gdy pojawia się szansa na adopcję kolejnego, między partnerkami dochodzi do konfliktu.

Informacja o zakończeniu serialu nadeszła wraz z końcem kręcenia drugiej części piątego sezonu. Składający się z 10 epizodów sezon 5B produkcji będzie miał premierę 9 stycznia i zakończy się w lecie na setnym odcinku, będącym dwugodzinnym finałem, a równocześnie wprowadzeniem do spin-offu.

 

Mariana i Callie, wokół których ma skupić się spin-off (kadr z serialu „The Fosters”)

 

Nienazwany jeszcze spin-off będzie dziać się kilka lat później, a głównym bohaterkami zostaną Mariana Adams Foster (odgrywana przez Cierrę Ramirez) oraz Callie Adams Foster (w którą wciela się Maia Mitchell). Dziewczyny wyprowadzą się do Los Angeles i pomimo wspólnego miejsca zamieszkania, każda odkryje własną ścieżkę w życiu. Mariana zaangażuje się w świat technologiczny, podczas gdy Callie będzie kontynuuować pracę społeczną. Trwają rozmowy, mające na celu dorzucenie do stałej obsady jeszcze przynajmniej jednej osoby znanej z „The Fosters”. Dodatkowo potwierdzono plany uwzględnienia w występach gościnnych aktorów z oryginalnej produkcji. Producentami nowego serialu mają być Bradley Bredeweg, Peter Paige i Joanna Johnson. Data premiery 13-odcinkowej produkcji nie jest jeszcze znana.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Fosters

Policjantka Stef i szkolna wicedyrektorka Lena to para lesbijek, wychowująca biologicznego syna Stef oraz adoptowane bliźnięta. Gdy zapada decyzja o zostaniu rodziną …