Aktualności

Według najnowszych doniesień kolejna powieść L.J. Smith doczeka się adaptacji. Autorka znana jest przede wszystkim z kultowej serii o wampirach „The Vampire Diaries”. O czym opowiada „The Forbidden Game” i co jak na razie wiemy o tej nowej produkcji?

Jak podaje Deadline, telewizja Warner Bros Television nabyła prawa do adaptacji trylogii „The Forbidden Game” autorstwa L.J. Smith. Jest to kolejna serialowa adaptacja twórczości tej autorki po „The Vampire Diaries” oraz „The Secret Circle”.

„The Forbidden Game” opowiada historię młodej dziewczyny Jenny i szóstki jej przyjaciół, którzy postanawiają zagrać w grę podobną do Jumanji. Gra przenosi ich do różnych światów, gdzie zostaną postawieni przed wyborem. Czy będą walczyć ze swoimi najmroczniejszymi koszmarami, czy zginą zostawiając swoją duszę na wieczne potępienie? Nastolatkowie poznają Juliana, enigmatycznego chłopaka, który potrafi swobodnie poruszać się między odwiedzanymi przez nich światami. Jenny jest zdeterminowana, by uratować swoich przyjaciół i wyciągnąć ich z gry, ale kiedy zaczyna zakochiwać się w Julianie, jej lojalność wobec bliskich zostanie wystawiona na próbę.

The Forbidden, L.J Smith, Trylogia

 

Jak na razie o serialu wiadomo niewiele, scenariusz nie został jeszcze napisany. Samą produkcją ma zająć się Berlanti Productions na czele z Gregiem Berlantim. O kolejnych informacjach dotyczących serialu będziemy was informować na bieżąco. 

źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Vampire Diaries

Po śmiertelnym wypadku rodziców Elena i Jeremy powoli dochodzą do siebie. Wracają do szkoły, gdzie dziewczyna od razu zauważa nowego ucznia, Stefana Salvatora. …