Aktualności

Po niedawnym wycieku testowego stroju Flasha z piątego sezonu serialu, fani nie kryli się ze swoimi komentarzami, których część dotyczyła sylwetki aktora. Co na to sam Grant Gustin?

„The Flash” opowiada o najszybszym człowieku na Ziemi – Barry Allen w wyniku wybuchu reaktora cząstek oraz uderzenia pioruna zyskał wyjątkową szybkość. Z pomocą swoich przyjaciół przywdział superbohaterski strój.

Do sieci wyciekło zdjęcie nowego stroju bohatera. Tworzenie kostiumu jeszcze jeszcze w fazie testów, więc wszystko może ulec zmianie, do czasu gdy zaprezentowany zostanie on oficjalnie. Z dostępnych informacji wiadomo, że nowy strój ma pozbyć się kompletnie skórzanych elementów. Będzie on prawdopodobnie znajdował się w pierścieniu, który podaruje Barry’emu Nora, co zobaczyć można było w wypuszczonym podczas Comic-Conu w San Diego zwiastunie.

the flash, the cw, sezon 5, strój, flash
Zdjęcie nowego stroju Flasha

Reakcje części fanów na ten wyciek nie dotyczyły stroju, a sylwetki aktora. Grant Gustin, nie kryjąc swojego zdenerowania całą sytuacją, opublikował oficjalne oświadczenie na instagramie, w którym dał znać, że nawet nie wiedział, że zdjęcie zostanie gdzieś opublikowane i szykują się kolejne zmiany do stroju, nad którym ciągle trwają prace. Aktor odniósł się również do stawianych mu zarzutów nie dbania o swoje ciało, w postaci bycia zbyt chudym, wyjaśniając, że taką już ma sylwetkę i przybranie na wadze nie jest dla niego łatwe. Całość można przeczytać poniżej:

the flash, the cw, sezon 5, grant gustin
Oświadczenie Granta Gustina z jego profilu na instagramie

Premiera piątego sezonu odbędzie się 10 października.

Źródło: tvline.com / cbr.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Flash

W wyniku porażenia prądem Barry Allen zyskuje niesamowite nadludzkie zdolności, stając się najszybszym człowiekiem na świecie. Nadaje on sobie pseudonim Flash i …