Aktualności

Najnowsze informacje dotyczące serialu „The Flash” potwierdzają obecność dwójki aktorów w kolejnym sezonie – Danielle Nicolet oraz Hartley Sawyer dołączyli do stałej obsady.

„The Flash” to historia skupiająca się wokół Barry’ego Allena, który w wyniku porażenia piorunem podczas wybuchu akceleratora cząstek staje się najszybszym człowiekiem na świecie. Przywdziewając superbohaterski strój, wraz z przyjaciółmi stara się ochronić swoje miasto przed kolejnym przeciwnikami.

Hartley Sawyer („Caper”) oraz Danielle Nicolet („3rd Rock from the Sun”) powrócą w kolejnym sezonie jako członkowie regularnej obsady. Sawyer, wcielający się w najnowszego superbohatera w drużynie Flasha, Ralpha Dibny, zadebiutował w czwartym sezonie serialu i szybko zyskał przychylność fanów dzięki zabawnemu przedstawieniu swojej postaci. Ralph okazał się świetnym dodatkiem do zespołu, wykorzystując swoje niezwykłe zdolności rozciągania ciała do walki ze złem.

The Flash, The CW, Ralph Dibny, Hartley Sawyer
Hartley Sawyer jako Ralpha Dibny w serialu „The Fash”

Cecile Horton, odgrywana przez Danielle Nicolet, zadebiutowała już w pierwszym sezonie „The Flash”. Jednak dopiero gdy Joe West stał się romantycznym partnerem Cecile, postać ta zaczęła się częściej pojawiać. Wszystko wskazuje na to, że serialowa para, która w finale sezonu doczekała się narodzin dziecka, będzie miała się dobrze w kolejnej serii.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Flash

W wyniku porażenia prądem Barry Allen zyskuje niesamowite nadludzkie zdolności, stając się najszybszym człowiekiem na świecie. Nadaje on sobie pseudonim Flash i …


Aktualności