Aktualności

Wraz z niedawnym finałem czwartego sezonu fani serialu „The Flash” mogą zacząć zastanawiać się, kto zostanie kolejnym przeciwnikiem naszej grupy bohaterów. Pomoc ą może być informacja dotycząca castingu na odtwórcę nowej postaci.

„The Flash” to jeden z seriali superbohaterskich stacji The CW, wchodzący w skład uniwersum Arrowverse. Historia skupia się wokół Barry’ego Allena, który po porażeniu piorunem dostaje nadludzkie umiejętności i staje się najszybszym człowiekiem na świecie. Wraz z przyjaciółmi ze Star Labs zaczyna zwalczać przestępców i dbać o dobro swojego miasta.

Portal That Hashtag Show podał szczegóły dotyczące castingu do nowej roli w nadchodzącym sezonie serialu. Informacje wspominają o poszukiwaniu czterdziestoparoletniego mężczyzny z nieokreślonej grupy etnicznej, mającego wystąpić w roli Desmonda Paulla – metaczłowieka, któremu tajemnicze zetknięcie z ciemną materią dało nie tylko nieśmiertelność, ale również zdolności pozbywania się umiejętności innych metaludzi. Za całe zło, które mu się przydarzyło w życiu, obwinia metaludzi i planuje uwolnić od nich Central City.

Desmond Paull prawdopodobnie jest tylko pseudonimem, pod którym skrywa się inna postać występująca w komiksach. Opis zdecydowanie pasuje do osoby Davida Herscha, znanego również jako Cicada. Stworzony przez Geoffa Johnsa bohater pojawił się po raz pierwszy w marcu 2001 roku w 170. numerze komiksu „ The Flash”.

The Flash, The CW, sezon 5, przeciwnik

Komiksowy Cicada

„The Flash” powróci jesienią z piątym sezonem.

Źródło: thathashtagshow.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Flash

W wyniku porażenia prądem Barry Allen zyskuje niesamowite nadludzkie zdolności, stając się najszybszym człowiekiem na świecie. Nadaje on sobie pseudonim Flash i …


Recenzje