Aktualności

Beau Willimon, twórca hitowego serialu „House of Cards”, wyprodukował opowieść o podboju kosmosu. Pojawiły się pierwsze zdjęcia promocyjne oraz data premiery.

„The First” opowie o grupie astronautów, którzy przygotowują się do pierwszej załogowej misji na Marsa. Ich losy będziemy mogli śledzić na platformie Hulu już od 14 września, a dzisiaj musimy zadowolić się jedynie pierwszymi zdjęciami promującymi serial.

The First, Hulu, sezon 1
Kadr z serialu „The First”

Fabuła ma przedstawić nie tylko pretendentów do historycznego lotu na inną planetę, ale także ich relacje z rodzinami, to w jaki sposób misja wpływa na wszystkich, którzy ich otaczają. Twórca obiecuje również, że swoje pięć minut dostaną historie o załodze centrum lotów, którzy pokażą całość z punktu widzenia osób odpowiedzialnych za misję od technicznej strony.

The First, Hulu, sezon 1
Kadr z serialu „The First”

Willimon obiecuje, że „The First” będzie opowieścią o ludzkim duchu i jego woli walki. Pokaże najlepszych z najlepszych, którzy swoją ciężką pracą starają się osiągnąć coś pionierskiego dla całej ludzkości. Będą musieli stawić czoła strachowi i poświęcić bardzo dużo, aby zapłacić za swoje marzenia.

The First, Hulu, sezon 1
Kadr z serialu „The First”

W rolach głównych zobaczymy Nataschę McElhone („Californication”) oraz Seana Penna („This Must Be the Place”).

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

House of Cards

Zostać politykiem może każdy, ale osiągnąć w tej dziedzinie rzeczy wielkie mogą jedynie ludzie silni i bezwzględni. Posiadanie takiej etykietki jest największym …