Aktualności

Poznaliśmy właśnie nazwiska kolejnych aktorów, którzy zagrają w pierwszym z seriali należących do Marvel Cinematic Universe.

Jak podaje portal Deadline, do obsady „The Falcon and the Winter Soldier” dołączyli Miki Ishikawa („The Terror: Infamy”) oraz Desmond Chiam („The Shannara Chronicles”) . Szczegóły dotyczące ról, jakie zagrają nie są jednak znane, a sam Disney odmawia komentarzy na ten temat. 

Oprócz tytułowego Falcona i Winter Soldiera odgrywanych kolejno przez Anthony’ego Mackie’a i Sebastiana Stana, w swoich rolach powrócą również Daniel Bruhl jako Baron Zemo, głównego złoczyńcy w „Civili War” oraz Emily VanCamp jako Sharon Carter – wnuczka Peggy Carter, która pojawiła się w filmie „Captain America: The Winter Soldier”. W obsadzie serialu znalazł się także Wyatt Russell („Blaze”) wcielający się w Johna Walkera znanego również jako Super Patriot, który w pewnym momencie przejmuje po Kapitanie Ameryce rolę głównego superbohatera amerykańskiego rządu. 

The Falcon and the Winter Soldier, Disney+
Zdjęcie z „The Falcon and the Winter Soldier” zaprezentowane na brazylijskim CCXP

Reżyserką serialu została Kari Skogland („The Punisher”, „The Handmaid’s Tale”), natomiast producentami wykonawczymi są Kevin Feige, Zoie Nagelhout (pracowała na planie m.in. „Black Panther”) oraz Malcolm Spellman („Empire"). Spellman wraz z Derekiem Kolstadem (seria o Johnie Wicku) i Michaelem Kasteleinem („Truth Be Told”) jest odpowiedzialny także za scenariusz do serialu. 

Premiera  „The Falcon and the Winter Soldier” zaplanowana jest na sierpień 2020 roku na platformie Disney+. 

Źródło: deadline.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności